Autor Topic: Noorkoerte päevad Roosiaia talus  (Read 2301 times)

armin

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1274
Noorkoerte päevad Roosiaia talus
« on: Aprill 11, 2015, 04:42:09 pm »
 Mõeldes meie takside järelkasvule,  oleme otsustanud korraldada kutsikatele üritused Roosiaia talus.

Need toimuvad kahes vanusegrupis.

  Esimene-4-7 kuud  Plaanis on kokku saada Jõgeval Roosiaia talus, kus saaks kutsikatele tutvustada kunsturgu ja eemalt lasta piiluda ka rebast, et teada saada konkreetse kutsika instinktidest metsloomaga kohtumisel.Kutsikad saaksid liikuda vabalt ja mitmekaupa urus ja selle ümber mängida et kord katsele jõudes ei oleks see koera jaoks üllatus vaid lõbu Tõenäoliselt on see huvitav üritus nii koerale kui.omanikule ja juurde kindlasti ka jutunurk, kus saab kuulata jahijutte tegevjahimeeste elust ja jahist urukoertega ning esitada küsimusi uru valdajale õpetuste saamiseks.Kindlasti on igal üritusel ka üllatuskülaline-kas loomaarst, koertekoolitaja vms, kellega saab Teid huvitavaid probleeme arutada.Vaheajal saab grillida ja kooki ning kohvi maitsta.

Nooremale grupile toimub üritus 13.juunil 2015, algusega kell 11.00.

Teine- 7-11 kuud .Vanema vanusegrupiga prooviks juba urgu ka rebase lasta ja siis vaadata nende reaktsiooni. Tõenäoliselt on ka see huvitav üritus nii koerale kui omanikule ja juurde kindlasti ka jutunurk, kus saab kuulata pajatusi nii tegevjahimeeste elust ja jahist urukoertega kui esitada küsimusi uru valdajale õpetuste saamiseks.Kindlasti on igal üritusel ka üllatuskülaline- koertekoolitaja vms, kellega saab Teid huvitavaid probleeme arutada.Vaheajal saab grillida ja kooki ning kohvi maitsta.

 

Vanemale vanusegrupile toimub üritus 20.augustil 2015, algusega kell 11.00.

 Arvame, et vaatamata sellele, et meil on kutsikate arvukus praegu üsna väike, leidub huvilisi, kes seda üritust külastavad.Kui katset saab sooritada 12 kuu vanuselt, siis on see ka sujuv üleminek vanemal grupil tõeliseks tööks.Osaleda saavad kõik suurused ja karvatüüpide esindajad.See oleks üks ilus päev koos oma koeraga teiste omasuguste seltsis, mis aitaks kutsikatel omavahel sotsialiseeruda ja veeta lõbus päev üheskoos .

Loodame, et sellest üritusest kujuneb  traditsioon aastateks  sest kutsikaid tuleb juurde ju igal aastal ja arvame , et üritusest on kasu nii koerale kui omanikule.

Osalustasu on 5 euri kutsika kohta ja 2 euri iga osaleja kohta, mis sisaldab  puhkepausi eine,  kanda üle  arve nr.EE551010010118012012, Marju Merila., selgitusse kutsikate päev ja osaleva koera omanik , kutsika nimi ja osalemise kuupäev vastavalt vanusele ja kutsikaga koos osalevate inimeste arv. Rohkem infot kas tel. 53855463 või 5107359 või meililt chevrolet0710@gmail.com
Ootame rohket osavõttu!

 http://www.taksid.ee/index.php/ee/home/17-est/yritused/215-noorkoerte-paeevad-roosiaia-talus