Autor Topic: DALDERI  (Read 12116 times)

kakuke

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1234
Re: DALDERI
« Reply #45 on: Juuli 05, 2013, 10:05:18 am »
Ma mõni aeg tagasi leiutasin välja, et viisakus on see, kui ei ütle seda, mida mõted. Las igaüks nuputab nüüd ise edasi, kas see on omakorda silmakirjalikkus või ei. ;) Samas mingis mõttes on see ka elukogemus nagu siinses teemas on paljuski kommunikatsioonivaegus. :)
Ps. Dalderist rääkides, siis eks see paras koera tapmine ole selle kuumusega ja vaadates varasemaid pilte, kus koertele kostüümid selga aetud, on idiootsuse tipp, eriti selle palavusega. Muud ei kommi.
« Last Edit: Jaanuar 01, 1970, 03:00:00 am by Guest »
Karu - koer jahi jaoks!

Snowblind

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2421
    • http://jagervision.edicypages.com/
Re: DALDERI
« Reply #46 on: Juuli 10, 2013, 09:50:00 pm »
Dalderis käin üksi peale esimest aastat- sellise orgunniga üritustele teine ei tule. Seal on täitsa ok olla, kui arvestad sellega, et seal liigub aeg omas tempos, kellaajad on kõik orienteeruvad (mis võib tähendada vabalt mõnetunnist viibimist). Katsele sinna lähen pigem jahedamal ajal ja siis, kui kogu üritus seisneb katse(te)s. Pikemat seletamist vist ei ole vaja sellele miks :lol:

Üldisemalt... Me elame ajastul, kus kõik mida vähegi saab üle vindi keerata, see ka keeratakse. Katsed metsloomadega on üks koht kuhu saab väga hästi küüned ja hambad taha ajada, kes vähegi tahab. Ja neid kes tahavad meil juba jagub. On ju juba praegu juttu olnud sellest, et tegelikult tuleks ka metsseakatset teha ilma kontaktita st. läbi aia. Rääkimata siis urukatsest mille kontaktiga tegemist praegu seitsme maa ja mere tagant üritatakse meile kättesaadavaks teha. Natuke olen ise ka selle juures olnud. On ikka kolgata tee olnud küll ja see ei ole veel läbi. Mis me siin üldse metsloomadest räägime- maailmas töötavad juba terved suured organisatsioonid selle nimel, et ühel päeval üldse loomade ekspluateerimine inimeste poolt (sh. igasugune põllumajandus- ja lemmikloomapidamine) lõpetada. Kahjuks tähendab see ka seda, et igaüks meist, kes me tegeleme ja räägime jahist ja jahikatsetest, oleme luubi all ja igat postitust ja pilti võidakse tõlgendada ja kasutada just nii, nagu parasjagu kellelegi kõige kasulikum nende ettevõtmistes. Ja seda tuleb meeles pidada. Life is life. Publicity is publicity.
« Last Edit: Jaanuar 01, 1970, 03:00:00 am by Guest »
If you are no having fun, you are not doing it right